!!! UWAGA UWAGA UWAGA !!!
W najbliższym tygodniu jesteśmy zmuszeni wprowadzić zmiany w zajęciach. Spowodowane jest to meczami w Pucharze Polski i niedostępnością boiska w Łężycy.

• GUMISIE i SMERFY - zajęcia ze środy są przeniesione na wtorek o godzinie 16.15 na boisku przy SP 11 - TYLKO W TYM TYGODNIU
  • BIAŁA - zajęcia w środę z Łężycy przeniesione na Orlik przy ul. Źródlanej na godzinę 18.30 - TYLKO W TYM TYGODNIU
  • ŻÓŁTA - zajęcia w środę z Łężycy przeniesione na MOSiR na godzinę 16.45 - TYLKO W TYM TYGODNIU
  • POMARAŃCZOWA - zajęć w środę nie ma - TYLKO W TYM TYGODNIU
  • CZERWONA - zajęcia w środę - informacja u trenera Darka
  • pozostałe zajęcia odbywają się bez zmian

Dodatkowo wprowadzamy zmianę NA STAŁE w godzinach zajęć grup Smerfów i Gumisiów. Szczegóły w zakładce GRUPY.

Już od poniedziałku 02.09.2019 startujemy z zajęciami w nowym sezonie 2019/2020. W menu GRUPY znajduje się aktualny terminarz zajęć dla każdej z grup. Zmuszeni byliśmy zrobić reorganizację i dla pewnej ilości dzieci zmieniły się grupy. Zmiany dotyczą grup Fioletowa, Pomarańczowa, Szara, Zielona, Brązowa. Dodatkowo grupa Smerfów z ubiegłego sezonu zmieniła nazwę na Żółta.

W sobotę i niedzielę dostaniecie Państwo sms-y od trenera grupy z informacją do której grupy będzie chodzić Państwa dziecko.

!!! UWAGA !!!
Dzieci z obecnej grupy Smerfów (rocznik 2014 i 2015) w pierwszym tygodniu września chodzą na zajęcia do grupy Gumisiów.

MUKS 11 Zielona Góra zaprasza na dni otwarte. Szczegóły na załączonym plakacie.

Kilka fotek z I Turnusu Sportowego Obozu Pobierowo 2019

Treningi , sparingi ,  kąpiel w morzu , gry i zabawy , dyskoteki , spacery , pyszne jedzenie .......  po prostu się dzieje :)

Zbiórka w dniu 21 lipca godz. 8.30 parking CRS ul. Sulechowska.

Zabieramy:

- buty szutrówki lub buty korki i buty halówki

- czerwony strój treningowy ( dodatkowo jak ktoś ma to strój meczowy )

- koszulki treningowe

- dres

- ortalion

- getry

- ochraniacze

- bidon

- ręczniki

- klapki

- kąpielówki

- czapka z daszkiem

- środki czystości

- kosmetyki do opalania

- bieliznę ( skarpetki , itp. )

Na drogę proponujemy dać dzieciom wodę i małe drugie śniadanie , owoce.

Przyjazd planujemy na godzinę 14.00

Do godziny 15.00 - zakwaterowanie , 15.00 TRENING

Nie zabieramy piłek !!!

Rodzice którzy sami zawożą dzieci bardzo proszę aby do godz. 14.00 się zameldować u Trenera Darka.