Liga Orlików - wiosna 2017

W dniu 14.05.2017 na boisku przy ul. Źródlanej odbył się mecz piątej kolejki Ligi Orlika. Przeciwnikiem naszych MUKS-ów była drużyna UKS AP Falubaz II ZG. Mecz odbywał się w przyjemnej wiosennej pogodzie, która spowodowała, że postanowiliśmy dać pograć przeciwnikowi. W związku z tym dość rzadko gościliśmy na połowie naszych rywali, co z kolei odbiło się na zdobytych przez nas bramkach. Udało nam się zdobyć ich aż dwie, a przeciwnikowi trochę więcej. W meczu grali: Borysewicz Miłosz (1 bramka), Guzowski Milan, Maciejewski Kacper, Magda Szymon, Raubo Patryk, Szarwas Jakub (1), Szeweła Aleksander, Żuk Dawid.

W dniu 14.05.2017 na boisku w Zawadzie odbył się mecz szóstej kolejki Ligi Orlika. Przeciwnikiem naszych MUKS-ów była ekipa UKP Falubaz II ZG. Mecz odbywał się w ogromnej ulewie. Część zawodników żałowała, że nie wzięła kąpielówek i okularów do pływania. W tych warunkach (prawie jak na Stadionie Narodowym) lepiej poradziła sobie nasza ekipa. Z uwagi na ulewę rozegraliśmy tylko trzy kwarty. W meczu grali: Andryszkowski Bartosz (2 bramki), Dębski Dawid (1), Huba Jakub (2), Konieczny Adrian, Pilarczyk Maciej, Pilarczyk Michał (1), Pożeżyński Mateusz (1), Steciąg Kaja (1), Tkaczenko Jurij (3).
Wynik kolejnych kwart w meczu: 3:3, 3:0, 5:0.

W dniu 07.05.2017 na boisku przy ul. Amelii odbył się mecz piątej kolejki Ligi Orlika. Przeciwnikiem naszych MUKS-ów była ekipa UKP I Zielona Góra. Osłabieni brakiem trzech zawodników i grając młodszym rocznikiem Orlika nie daliśmy rady powalczyć w tym meczu. W meczu grali: Andryszkowski Bartosz, Dębski Dawid (1 bramka), Kmiecik Maciej, Konieczny Adrian, Matyszczyk Maksym, Pożeżyński Mateusz, Tkaczenko Jurij.
Wynik kolejnych kwart w meczu: 4:1, 3:0, 4:0, 8:0.

W dniu 06.05.2017 na boisku przy ul. Wyspiańskiego odbył się mecz czwartej kolejki Ligi Orlika. Przeciwnikiem naszych MUKS-ów była ekipa UKP III Zielona Góra. W tym meczu nasza ekipa miała dużą przewagę, którą zamieniała na bramki.  W meczu grali: Borysewicz Miłosz (5 bramek), Dzięcioł Patryk, Giszter Oliwier (1), Guzowski Milan (1), Szarwas Jakub (4), Szeweła Aleksander, Żuk Dawid (2).

W dniu 30.04.2017 na boisku przy ul. Źródlanej odbył się mecz trzeciej kolejki Ligi Orlika. Przeciwnikiem naszych MUKS-ów była ekipa PMKS ZRYW I Zielona Góra. Przez pierwsze trzy kwarty mecz był wyrównany i nic nie zapowiadało tego co się wydarzyło w ostatniej kwarcie. Pierwsze pięć minut ostatniej kwarty to 5 bramek drużyny Zryw-u. Strat nie udało się odrobić i pozostało nam tylko pozazdrościć skuteczności drużynie gości. Wynik 4:10 nie oddaje w pełni przebiegu spotkania, które oprócz wspomnianych 5-ciu minut było wyrównane. Należy zauważyć, że dwie bramki w meczu strzelił nasz najmniejszy ale bardzo waleczny zawodnik. Tak trzymać Kacper !!! W meczu grali: Borysewicz Miłosz, Dzięcioł Patryk, Giszter Oliwier, Guzowski Milan, Maciejewski Kacper (2 bramki), Raubo Patryk, Szarwas Jakub, Żuk Dawid.
Wynik kolejnych kwart w meczu: 1:0, 3:3, 0:2, 0:5.